+371 654-23-180   +371 297-01-117
P - Pk:  9:00 - 20:00,  S - Sv:  10:00 - 18:00

Privātuma politika

Izmantojot Leticelot.lv mājas lapu vai ieejot uz mūsu Facebook lapu, no Jums var tikt prasīta personīga rakstura informācija, tai skaitā informācija, kas ir nepieciešama, lai varētu iegādāties biļetes, parakstīties uz informatīviem biļeteniem vai iesniegt jautājumus.

Leticelot.lv paziņotie personīgie dati tiks izmantoti ar maksimālu uzmanību un respektu. airBaltic izmantos Jūsu personīgos datus, lai izpildītu savas saistības attiecībā uz biļešu rezervāciju veikšanu un apstrādi, maksājumiem un biļešu piegādi.

Mārketinga komunikācijas

Lai sniegtu informāciju par piedāvājumiem un pakalpojumiem, kas, mūsuprāt, varētu Jūs īpaši interesēt, airBaltic var izmantot Jūsu personīgos datus mārketinga un sakaru aktivitātēs. Jūs varat jebkurā brīdī atteikties no šo reklāmas sūtījumu saņemšanas.

Leticelot.lv nekad nepieļaus Jūsu personīgo datu izmantošanu reklāmas un sakaru vajadzībām no trešo personu puses. Jūs jebkurā laikā varat izdzēst vai mainīt Leticelot.lv mājas lapā iesniegtos personīgos datus.

Tīmekļa vietnes izsekošanas kodi

Leticelot.lv izmanto tīmekļa vietnes izsekošanas kodus, lai pārraudzītu lietotāju uzvedību un analizētu šo informāciju biznesa attīstības nolūkos.

Drošība

Mēs piedāvājam maksimāli augstu aizsardzību pret personīgo datu un norēķinu informācijas zaudējumu, nepiedienīgu izmantošanu un neautorizētu piekļūšanu šādiem datiem un informācijai.

Saites uz citām vietnēm

Lūdzam ievērot, ka šī privātuma politika attiecas tikai uz Leticelot.lv tīmekļa vietni. Par cik mūsu mājas lapā var parādīties saites uz citām tīmekļa vietnēm, iesakām pirms jebkāda veida personīgo datu ievadīšanas šajās vietnēs iepazīt to privātuma politiku. Mēs nenesam atbildību par citās tīmekļa vietnēs ievadītu personīgo informāciju.


Drošas norēķinu ispējas

Mēs pieņemam debetkartes, kredītkartes, bankas maksājumus un naudu.
Citadele Swedbank SEB Nordea DNB Master Card maestro American Express Visa Visa Electron